KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ CHRÁNĚNÉ KRAJINNÉ OBLASTI BROUMOVSKO


UBYTOVÁNÍ ADRŠPAŠSKO – TEPLICKÉ SKÁLY
PENZION ČTYŘLÍSTEK, TEPLICE NAD METUJÍ


Pokud hledáte pohodu klid na strávení Vaší dovolené, tak Vás vítame na stránkách našeho rodinného penzionu Čtyřlístek, který byl přebudován z bývalého vodního mlýna na řece Metuji. Jen pár kroků od nás se rozprostírají úžasné skalní masivy Adršpašsko – teplických skal (bez nutnosti rezervace). Jestli hledáte pohodovou atmosféru, máte rádi dobré jídlo a pití, jste na správné adrese. Okolí láká
k mnoha činnostem. Turistice, horolezectví, cyklistice, lyžování nebo relaxaci v našem privátním Wellness.

Penzion Čtyřlístek - Teplické skály


Jsme netradiční rodinný penzion v srdci Adršpašsko-teplických skal. Starý vodní mlýn s historii, která sahá skoro do roku 1870. Od roku 2017 se já a Janička staráme o naše hosty jako o naše blízké. Veškeré úpravy a přestavby jsme si dělali svépomocí a snažíme se o to, aby se každý cítil lépe než doma.

RELAXUJTE A NECHEJTE SE HÝČKAT

V čem jsme netradiční?

Ráno Vás probudí šumění řeky Metuje a vůně čerstvě připravené snídaně. Nabízíme jedinečné ubytování se soukromou uzavřenou zahradou a zelení, kde vás nikdo nebude rušit při relaxaci nebo hrách s Vašimi dětmi. V areálu zahrady můžete využít dětské hřiště, ruské kuželky nebo několik typů posezení a lehátek, včetně ohniště a grilu.

Je to dostatečný argument pro Vaši návštěvu?

TĚŠÍME SE NA VÁS!

PODLE ZÁKONA O EVIDENCI TRŽEB JE PRODÁVAJÍCÍ POVINEN VYSTAVIT KUPUJÍCÍMU ÚČTENKU. ZÁROVEŇ JE POVINEN ZAEVIDOVAT PŘIJATOU TRŽBU U SPRÁVCE DANĚ ONLINE; V PŘÍPADĚ TECHNICKÉHO VÝPADKU PAK NEJPOZDĚJI DO 48 HODIN.