RESTAURACE


Naše společenská místnost slouží výhradně ubytovaným hostům ke konzumaci jídel a pití zakoupených v našem penzionu.  Snažíme se připravovat jídla ze surovin místních výrobců. Zelenina a bylinky jsou pěstovány  přímo u nás v penzionu a nepoužíváme žádná chemická hnojiva.Maso a uzeniny nakupujeme od malého soukromého řezníka v Trutnově. Řeznictví Hampl.

Každé ráno je k dispozici bohatá snídaně formou švédských stolů, která se obměňuje každý den. Snídaně se podává od 8:00 do 9:00 hodin. Jídlo je určené POUZE pro konzumaci na snídaně. Svačinu Vám rádi připravíme zvlášť.

K večeři je jedno jídlo a  jídelní lístek je vyvěšen na celý týden dopředu.

Pokud máte nějaké intolerance, prosíme o informaci dopředu, abych se mohli na Vás připravit a vy jste měli veškerý komfort.

Večeře se podává v 18:00 hodin. Na den příjezdu si rezervujte večeři dopředu.

Nápoje jako čepované pivo vína nealkoholické a alkoholické nápoje jsou v restauraci samoobslužné. Kávovar funguje během celého dne a veškerou konzumaci si prosím zaznamenejte na konzumační lístek s číslem vašeho pokoje.

Spolupracujeme s rodinným vinařstvím Spěvák z Velkých Bílovic,  regionálním pivovarem Opat v Broumově, kam se můžete podívat na zajímavou prohlídku.


RESTAURACE


Připravujeme jídla ze surovin místních výrobců. Zelenina a bylinky jsou pěstovány přímo u nás v penzionu a nepoužíváme žádná chemická hnojiva.Maso a uzeniny nakupujeme od malého soukromého řezníka v Trutnově. Řeznictví Hampl.


PRIVÁTNÍ WELLNESS


Opočinout si můžete v útulné infrasauně, privátní výřivce, uvolnění poskytne masážní křeslo. Rezervujte si!


SKLÍPEK


Večery s rodinou nebo přáteli můžete strávit v našem sklípku. Spolupracujeme s vinařstvím Spěvák z Velkých Bílovic a regionálním pivovarem Opat v Broumově.

Doplňující informace

Ubytovat se můžete od 15 hodin, opustit pokoje je nutné do 10 hodin.

Nezapomeňte si přezůvky.

Na naše hosty myslíme a protože všude máme čisto, prosíme naše hosty, aby si nezapomněli vzít s sebou přezůvky.

 

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.

Rádi v našem penzionu přivítáme i vaše čtyřnohé kamarády. Prosíme jejich pobyt hlásit předem! Nesmí se volně pohybovat po penzionu (pouze na vodítku!), nesmí do postele a nesmí rušit svým štěkotem ostatní hosty.