Ubytování


Naše pokoje, které jsou sice menší a jednoduše zařízené stylovým dřevěným nábytkem, který se hodí do stylu starého vodního mlýna. Výhodou našich pokojů je, že na nich není  TELEVIZE ani RÁDIO. Klid pohodu a nejen to najdete u nás na Čtyřlístku.

5 x DVOULUŽKOVÝ POKOJ

1 x TŘÍLÚŽKOVÝ POKOJ

3 x ČTYŘLŮŽKOVÝ POKOJ

 Na každém patře je lednice. Penzion má krásnou velkou zahradu, kde je možnost vyžití pro naše nejmenší zákazníky. Máme zde trampolínu, pískoviště, míče a jiné hry. Na naší zahradě si můžete rozdělat oheň a opéct špekáčky, které Vám rádi připravíme. Penzion je vhodný pro strávení rodinné dovolené. Milovníci turistiky, horolezectví a lyžování si u nás přijdou také na své. Možností koupání je v okolí velká spousta. Pro firmy rádi připravíme malé školení nebo zajistíme různé druhy oslav.  Samozřejmostí je parkování zdarma.


Dvojlůžkové pokoje


K dispozici máme 5 velmi útulných dvojlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Cestujete-li v páru nebo sami, doptejte se dostupnost pokoje !


Třílůžkový pokoj


Třílůžkový pokoj s posezením a vlastním sociálním zařízením máme jen jeden. Doptejte se více, zda je jeho kapacita volná! .


Čtyřlůžkové pokoje


3 čtyřlůžkové pokoje nabízí s vlastním sociálním zařízením nabízí dostatek místa pro rodinu nebo partu kaparádů. Zeptejte se zda máme volný i pro vás !


Doplňující informace

Ubytovat se můžete od 15 hodin, opustit pokoje je nutné do 10 hodin.

Nezapomeňte si přezůvky.

Na naše hosty myslíme a protože všude máme čisto, prosíme naše hosty, aby si nezapomněli vzít s sebou přezůvky.

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek.

Rádi v našem penzionu přivítáme i vaše čtyřnohé kamarády. Prosíme jejich pobyt hlásit předem! Nesmí se volně pohybovat po penzionu (pouze na vodítku!), nesmí do postele a nesmí rušit svým štěkotem ostatní hosty.