Privátní wellness

Otevírací doba: dle dohody


Infrasauna: 

Příznivý vliv infrasauny:
Pomáhá od bolesti zad či od menstruačních bolestí, zlepšuje stav
od artritidy, posiluje imunitní systém, léčba ekzému a lupénky, léčba kvasinkové infekce, podporuje krevní oběh, pečuje o srdce a podporuje léčbu vysokého tlaku, detoxikace organismu, bojuje proti celulitidě.


Vířivka: 

Co vířivka dokáže?
Uvolňuje bolavé svaly a klouby. Odplavíte stres, snížíte a uvolníte napětí. Rozšiřuje cévy – tělo se lépe okysličuje. Má blahodárný vliv
na kardiovaskulární systémy. Urychluje uzdravení pohmožděnin
a pooperačních stavů. Funguje jako osvědčená rehabilitace po úrazech. Připraví Vás na noční spánek a zaručeně Vás odreaguje.


Masáže:

Po předchozím objednání je možnost relaxačních masáží

MASÁŽNÍ KŘESLO CASADA ALPHA SONIC II

Jedná se o naprosto výjímečné masážní křeslo, které je vybaveno nejen naprosto inovativní masážní mechanikou, ale také vestavěným Ionizérem který Vám umožňuje dýchat při masáži vyčištěný vzduch ( kyslík ), čistí a desinfikuje vzduch v místnosti. Dále je vybaveno speciálním systémem BRAINTRONICS. Tento patentovaný systém je naprosto jedinečný v odbourávání stresu v lidském těle.

Sledujte nás na

Sociálních sítích

Copyright © 2019 Penzion Čtyřlístek

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.