Ubytování

Penzion Čtyřlístek

Naše pokoje, které jsou sice menší a jednoduše zařízené stylovým dřevěným nábytkem, který se hodí do stylu starého vodního mlýna. Výhodou našich pokojů je, že na nich není  TELEVIZE ani RÁDIO. Klid pohodu a nejen to najdete u nás na Čtyřlístku.

5 x DVOULUŽKOVÝ POKOJ

1 x TŘÍLÚŽKOVÝ POKOJ

3 x ČTYŘLŮŽKOVÝ POKOJ

 Na každém patře je lednice. Penzion má krásnou velkou zahradu, kde je možnost vyžití pro naše nejmenší zákazníky. Máme zde trampolínu, pískoviště, míče a jiné hry. Na naší zahradě si můžete rozdělat oheň a opéct špekáčky, které Vám rádi připravíme. Penzion je vhodný pro strávení rodinné dovolené. Milovníci turistiky, horolezectví a lyžování si u nás přijdou také na své. Možností koupání je v okolí velká spousta. Pro firmy rádi připravíme malé školení nebo zajistíme různé druhy oslav.  Samozřejmostí je parkování zdarma.

RESTAURACE

naše společenská místnost slouží výhradně ubytovaným hostům ke konzumaci jídel a pití zakoupených v našem penzionu.  Snažíme se připravovat jídla ze surovin místních výrobců. Zelenina a bylinky jsou pěstovány  přímo u nás v penzionu a nepoužíváme žádná chemická hnojiva.Maso a uzeniny nakupujeme od malého soukromého řezníka v Trutnově. Řeznictví Hampl.

Každé ráno je k dispozici bohatá snídaně formou švédských stolů, která se obměňuje každý den. Snídaně se podává od 8:00 do 9:30 hodin. Jídlo je určené POUZE pro konzumaci na snídaně. Svačinu Vám rádi připravíme zvlášť.

K večeři je jedno jídlo a  jídelní lístek je vyvěšen na celý týden dopředu.

Pokud máte nějaké intolerance, prosíme o informaci dopředu, abych se mohli na Vás připravit a vy jste měli veškerý komfort.

Večeře se podává v 18:00 hodin. Na den příjezdu si rezervujte večeři dopředu.

Nápoje jako čepované pivo vína nealkoholické a alkoholické nápoje jsou v restauraci samoobslužné. Kávovar funguje během celého dne a veškerou konzumaci si prosím zaznamenejte na konzumační lístek s číslem vašeho pokoje.

Spolupracujeme s rodinným vinařstvím Spěvák z Velkých Bílovic,  regionálním pivovarem Opat v Broumově, kam se můžete podívat na zajímavou prohlídku.


Ubytovat se můžete od 15 hodin, opustit pokoj je nutné do 10 hodin.


Prosíme naše hosty, ať si sebou nezapomenou vzít přezůvky. Děkujeme.

Ubytování domácích mazlíčků je možné za poplatek viz. ceník.

Nutné hlásit předem! Zvířata se nesmí volně pohybovat
po penzionu (pouze na vodítku!), nesmí do postele a nesmí rušit svým štěkotem ostatní hosty.

Sledujte nás na

Sociálních sítích

Copyright © 2019 Penzion Čtyřlístek

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.